Založ si blog

Teatro Del Político

Republica El Salvador leží v strede Amerického kontinentu a nikto by si ju nevšímal, keby tam nezúrila vládna junta amerických prisluhovačov, ktorí prostrednítvom Eskadier Smrti( NAKA ) likvidujú politických oponentov. Jediný, kto vzdoruje je Juan Domingo Ficzo, hrdina ľudu alebo DESCAMISADOS-týto žijú v hrozných podmienkach odkázaný na 10 pesos na deň za prácu na autách pre estancieros z BA.( Buenos Aires). Neúnosná humanitárna situácia v krajine je zhoršovaná stanným právom a represiami režimu Psycho Boys. Politici, ktorým vymyli mozgy na amerických základniach na Západe a prostredníctvom TV Narkóza sú schopný všetkého aby zničili vlastnú krajinu a jej kultúrne a prírodné dedičstvo. To čo ostáva biednym, ktorý nedostávajú mzdu v dolároch od MMF ako Ivan Dominquéz-daňový reformátor je prostestovať o hlade na Plaza De Libertad, kde sídli modla všetkých zradcov národa- Teta Márgit de Pezinok.
Ľud El Salvadoru sa utieka o pomoc k veľkému ochrancovi zbedačených -Vladimiru Iljičovi. Len on a jeho armáda Spásy dokáže zastaviť zlo zo Západu-šorošove deti, ktoré zapredali dušu zelenému Doláru.

Večné derby rok 2K22

19.04.2022

Návrat z Prahy. 3 zápasy v Košiciach proti večnému rivalovi. Pivko a pokec so Slovanistom. Pohodička. 7 rokov Slovana v Sovietskej lige za Uralom nás obrali o tento festival rozhodcovských chýb, zúfalých diskutérov, večných analýz odborníkov zo záhrobia ale hlavne-zase to má grády bez ohľadu nato, kto postúpi. Nikto sa na mňa nebude hnevať, snáď, keď poviem že séria [...]

SR-štát bez suverenity

26.01.2022

Veľkým problémom postkomunistickej spoločnosti v SR je neschopnosť občanov rozlišovať medzi pravdou a dezinformáciou. Aj preto mnoho občanov ma vysokú mieru dovery k Televíznym novinám a takzvaným mienkotvorným médiám. Nebudem menovať. Aký je cieľ týchto médii a správ ? Udržať pri moci bábkovú vládu E.Hegera, ktorá sa riadi pokynmi veľvyslanectva na Hviezdoslavovom [...]

Koniec Ligy majstrov a MS vo futbale ?

25.05.2018

The Soft Bank Group z Japonska plánuje prostredníctvom FIFA investovať do 2 nových turnajov 25 miliárd dolárov. V pláne je svetová liga pre národné týmy ( 2 ročný cyklus) a turnaj pre 24 špičkových klubov z Európy, USA a Ázie(4 ročný cyklus). Každý turnaj by mal garantovaný príjem alebo dotáciu od Soft Bank Group 2-3 miliardy dolárov. Top sedem klubov Európy vrátane [...]

Viktor Janukovyč

Súd nariadil zatknúť exprezidenta Janukovyča obvineného z vlastizrady

23.05.2022 21:06

Ukrajinský exprezident sa mal vlastizrady dopustiť, keď v roku 2010 podpísal s Ruskom dohodu o predĺžení pobytu ruskej Čiernomorskej flotily v prístave Sevastopol na Kryme.

Očkovanie detí

Pfizer tvrdí, že tri dávky vakcíny poskytujú deťom do päť rokov silnú ochranu

23.05.2022 19:11

Americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv plánuje v nadchádzajúcich týždňoch zvážiť schválenie vakcín proti koronavírusu pre najmladšie deti.

dieťa, mlieko, dojčenie

USA čelia nedostatku mlieka pre dojčatá. Pomoc prišla z Európy

23.05.2022 18:39

Prvú z viacerých dodávok dopravila americká armáda.

Minister financií Igor Matovič.

Via iuris vyzýva politikov, aby rešpektovali základné princípy právneho štátu

23.05.2022 17:57

Pripomína to v súvislosti s protiinflačnými zákonmi z dielne ministra financií Matoviča, keďže sú prijímané v skrátenom legislatívnom konaní.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 12788x
Priemerná čítanosť článkov: 1827x

Autor blogu

Kategórie